Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Był strasznie trudny ten sprawdzian ja na próbnych miałem zawsze 39pkt ale teraz będzie słabo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻaL mi Tego TeskTU!! RobiłaM WieLe na necie i ten był prawie najtrudniejszy!! W próbnym miałam 39!! A teraz nie wiem!! Może 30!! ;//// Zwalone zadania!! Ej.. może wiecie ile było punktów na zadanie w łańcuchem pokarmowym i za zadanie z tymi ofertami 22? Zwalili ten test!!! ;/ Ja do rejonówki nie moge pójść bo mam zwalony rejon! Ostatnie miejsce.... a nieee... soooorryyy... przed ostatnie miejsce a rankingu!! ;/// ŻaL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę coś im odbiło! ten test był makabryczny:/ nie zrobiłam tego z litrami i w ogóle koszmar! pisaliśmy w szkole co 2 tygodnie próbne i zawsze miłam około 35;* a teraz jak będę miała 30 to będę happy:) nie przejmujcie się tym! tylko ja wiem jedno ludzie powinni zacząć myśleć i zrobić ten test jakiś normalny! ja dobrze się uczę ze wszystkich przedmiotów oprócz matmy i co mam powiedzieć?? niech się ci z ministerstawa oświaty czy jak tam zastanowią! my się męczymy , załamujemy, dostajemy depresji a oni sobie winko w domu piją;/ łeeeeeeeeeeeeeeeee...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na próbnych miałam 37 , 38 zależy . A teraz będzie słabo . Coś czuje że około 30, a 33 ; (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oshh. ! masakraa ten test był. x / połowa z matmyy a druga część z przyrody.! wierszaa nie było wogole.! Ejj Ci ludzie sąa jacys nienormalni. totalna klapa. mialalam 38 pkt na próbnych , a teraz jak liczylam bd miec 30 w dół. no to fix. ja wyłożyłam sie od razu na 1 i 2. przeczytajcie proszę pierwsze zdanie testu - zabić smiechem. to byl najtrudniejszy test jaki rozwiazywalam. w tamtym roku był banalny . ^ x /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyy dno... na probnym w zadaniach zamknietych mialam 19/ 21(?) A teraz mam 14/ 20 ;(( Beznadzieja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś uważa że ten test był trudny.... To nie komentuje jego IQ. W tym teście trzeba było myślec logicznie. Jeśli ktoś nie umie to jego problem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na bank. x / pozatym 1h to za mało.! logicznie myśleć.; ) ? szaa. matma , przyroda . - z tych przedmiotow mam najgorsze oceny. ^ i z tego musial byc test akurat.. wrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiecie ... sama nie wiem . czy był trudny czy łatwy .... jakoś go napisałam . z matmy bede miala pewnie troche punktów ale wynik miałam w tym pierwszym na pewno źle ; ) a to wypracowanie napisalam bardzo długie ale boje się że troche 'wyszłam' z tematu .. ;p i zła jestem na siebie .. bo chcialam tam coś jeszcze dopisać .. ale kurde ! wtedy o tym nie pomyslałam ; / No zobaczymy .. mam nadzieje ze bedzie powyżej 30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi pomylio sie jesli chodzi o pszenica-->kornik-->mysz-->orzeł xD tak napisalem Nie pomyslalem ze orzel moze zaatakowac lisa ;] Jeszcze zle mi wyszlo ile janio zaplaci za ta podroz... Zdawalo mi sie ze 40 % z 6,5 to 3 bo tak mi wyszlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisalismy dzisiaj w popielowie;] Podobał mi sie szczególnie temat o koniach bo sama jezdze konno. Hmm zadanie pierwsze z matmy mam zle ale drugie dobrze:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to był test na inteligencję, a nie sprawdzian po szóstej klasie!!! Jak tak można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie test nie był aż taki trudny xD Ja wyłożyłam się na 2,12 i na łańcuchu pokarmowym. No prawda dużo matematyki było ale żeby aż 12 pytań to trochę przesadzacie Moje bociany latają na skróty bo dałam A a pszenicę zjada dzięcioł xD No to tyle ;D Trzymajcie się :***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie test był trudny w porównaniu do porzednich lat np .2008. Za dużo matamatyki i przyrody a mało polskiego i histori . Z próbnych sprawdzianów miałem od 34-38 pkt a teraz to niewiem . ŻENADA co oni w OKE myśła sobie napisałbym go lepiej jak bym miał 15 minut więcej czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten test był bardzo łatwy. próbne były trudniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juhu mam szanse na 37 punktów zależy jak napisalam opowiadanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było za mało czasu ... Opowiadanie pisałam w 1,5 minuty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był masakryczny. ale w sumie chyba nie poszedl najgorzej ) ja mam 19 pkt.z zamknietych i chyba tez tam wszystko dobrze tylko w wypracowanie sie troche minelam z tematem ) Trudno, u mnie w miescie [a nie mieszkam w dużym mieście ] sa trzy gimnazja: 2 rejonowki i jedno prywatne. Ale do tego prywatnego chyba nikt nie idzie ;d ni i w ogole po co rabia takie testy ? chyba po to zeby sie posmiac ! Normalnie srac i drobić. K O S M I C Z N A M A S A K R A !! ^^ ;DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słodziutka rzeczywiście jesteś skromna... Powinnaś kończyć podstawówkę przy ministerstwie...Popieram tych dla których test był trudny... A tak na marginesie moja średnia to 5,0...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla was zadanie 2 było trudne ? Z tekstu : "Bociany nie przelatują nad wodami, ponieważ nie tworzą się tam kominy wodne które wspomagają im latanie bez użycia wysiłku. Wystarczyło zaznaczyć taką kreskę, co nie przechodzi przez wody i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...